دیگر خدمات ما

دیگر خدمات بازرگانی ما

آماده همکاری با شما هستیم

چه خدماتی ارئه میدهیم

سفارش کالا

تیم مهندسی دایهارد مفتخر است با بیش از دو دهه تجربه در ثبت و سفارش کالای های با کیفیت و برند در ضمینه محصولات تجاری دیجیتال مارکتینگ و همچنین دستگاه های خطوط تولید.. آماده دریافت سفارشات شما با نیروی های متعهد و توانای چینی و ایرانی در کشور چین میباشد.

حواله ارزی

ارسال حواله یوان به چین با کمترین نرخ و کوتاه ترین زمان ارسال حواله یوان به چین از سوی درخواست کنندگان، با وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های سیستم بانکداری ایران به راحتی امکان‌پذیر است و در این بین، موسسات و شرکت‌های معتبر در راستای ارائه‌ی خدمات ارزی، انتقال وجه و مبادلات مالی جهت رفاه حال متقاضیان فعالیت می‌کنند. باید یادآور شد که کشور چین در پیشرفت صنعت و اقتصاد و تجارت جهان بسیار موثر بوده به طوری که مورد توجه بسیاری از بازرگانان، تجار و سرمایه گذاران قرار گرفته است و ارسال حواله یوان به چین اغلب برای مهاجران و تجاری که به دنبال سرمایه‌گذاری در کشور چین هستند، انجام می‌شود.

ارسال کالا دریایی، هوایی و اکسپرس هوایی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سفارش کالا

سفارشات کالای خاص

محصولات الکترونیک گیم و لوازم جانبی موبایل، صوت تصویر، ماشین های صنعتی

 اکشن فیگور، آدابتور، ای دی اس ال مودم، باطری، شارژر باطری، دستگاه های BGA، فیش های BNC و کانکتور، هدفون و هندسفری، پاور بانک، پرینتر، انواع کابل موبایلی و کامپیوتر و غیره، دوربین مدار بسته، جانبی کامپیوتر، ضبط اتومبیل، گیرنده دیجیتال، پنکه های سقفی، آی سی و قطعات، اینورتر، موس و کیبرد، ال ای دی، چراغ خواب و سولار، موتورهای برق، لوازم استخر، سیستم های تامین برق خورشیدی، قالبهای صنعتی، فلش و رم، ،برچسب و لوازم بسته بندی

حواله ارزی

حوالات ارزی یوان و درهم

ارسال حواله یوان به چین از سوی درخواست کنندگان، با وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های سیستم بانکداری ایران به راحتی امکان‌پذیر است و در این بین، موسسات و شرکت‌های معتبر در راستای ارائه‌ی خدمات ارزی، انتقال وجه و مبادلات مالی جهت رفاه حال متقاضیان فعالیت می‌کنند. باید یادآور شد که کشور چین در پیشرفت صنعت و اقتصاد و تجارت جهان بسیار موثر بوده به طوری که مورد توجه بسیاری از بازرگانان، تجار و سرمایه گذاران قرار گرفته است و ارسال حواله یوان به چین اغلب برای مهاجران و تجاری که به دنبال سرمایه‌گذاری در کشور چین هستند، انجام می‌شود.

در یونان باستان و روم، دراخما به عنوان یک واحد پول پذیرفته شده بود. این واحد پول در کنار دناریوس بعدها به خاورمیانه وارد شد و نام‌های آن‌ها به شکل درهم (سکه نقره) و دینار (سکه طلا) تغییر کرد. قبل از اسلام و در زمان ساسانی نیز درهم یا دِرَم کاربرد داشت. واحد پول امپراتوری عثمانی نیز درهم بود. امروزه درهم امارات معروف‌ترین کاربرد برای این واحد پول باستانی است.

درهم امارات امروزه در تمام امارات متحده عربی به عنوان پول رسمی شناخته می‌شود. اما اوضاع همیشه به همین اندازه متحد نبود.

ارسال کالا دریایی، هوایی و اکسپرس هوایی

سفارشات کالای خاص