قیمت خرید همکاران

همکار گرامی قیمت خرید بصورت عمده برای اکانت شما فعال میباشد. از این پس قیمت بر اساس تعداد سفارش متغییر میباشد و شما میتوانید به نسبت تعداد موردنیاز خود از تخفیفهای شگفت انگیز کالاهای دایهار - شرکت تاجان بهرمند شوید. همچنین برای خریدهای بالای دو میلیون و پانصد تومان یک هدیه (کد تخفیف) یکصد هزار تومانی برای شما منظور میگردد که در صفحه تسویه نمایش داده خواهد شد.

درضمن برای تایید حساب همکاری در سیستم حسابداری شرکت باید حساب کاربری تایید شده داشته باشید. برای تایید حساب همکاری مراحلی که در زیر توضیح داده شده را انجام دهید. (کل فرآیند ثبت نام و تایید حساب طی چند دقیقه انجام خواهد شد)

خرید عمده - دایهارد

فروشگاه دایهارد به عنوان بزرگترین سایت خرید عمده قطعات ابزار و لوازم جانبی کنسول های بازی در ایران ، توانسته است با اخذ نمایندگی رسمی اکثر برندهای معتبر بازار آی تی و ایجاد تنوع 1.500 قلم کالا ، گامی بزرگ در تامین تمام نیازهای کالایی شما همکاران و مغازه داران گرامی بردارد. بالاترین تنوع کالا در میان سایت های فروش عمده لوازم جانبی و قطعات ، امکان مشاوره قبل از خرید، عدم محدودیت در تعداد خرید از یک کالا و قیمت رقابتی در کنار ارسال سریع باعث شده تا سطح خدمات فروش عمده نسبت به سایر رقبای بازار در دایهارد برتری محسوسی داشته باشد. ما مفتخر به خدمت رسانی به شما همکاران گرامی هستیم.

اگر شما مغازه دار یا پخش کننده هستید برای دریافت قیمت خرید همکار کافیست مراحل زیر را دنبال کنید :

خرید عمده - دایهارد

ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

خرید عمده - دایهارد

بعد از ثبت نام، مشخصات خود را که شامل آدرس محل کار ، شماره تماس ، عکس کارت مغازه یا محل کار خود را از طریق تیکت در پنل پیشخوان ارسال نمایید.

خرید عمده - دایهارد

بعد از ارسال عکس و تایید حساب همکاری توسط پشتیبانی دایهارد، برای حساب کاربری تایید شده شما، تمام قیمت های نمایش داده شده در سایت قیمت همکاری و عمده خواهند بود.

دایهارد ( تاجان نامیر هوشمند ) ، سایت قیمت خرید همکار قطعات ، لوازم جانبی و کنسول بازی

دایهارد به عنوان سایت پخش قطعات و لوازم جانبی کنسول بازی در ایران ، با تنوع بیش از 1,5۰۰ قلم کالا و ارسال به سراسر ایران نامی شناخته شده در بازار قطعات و لوازم جانبی کنسول کشور می باشد. تنوع بالای کالای سایت دایهارد باعث می شود تا شما همکار گرامی از دغدغه همیشگی تامین کالای مغازه برای همیشه راحت شوید. بعد از تایید حساب همکاری، قیمت های خرید عمده لوازم جانبی در سایت برای شما قابل مشاهده خواهد بود. با مشاهده قیمت خرید عمده می توانید بدون دردسرهای زمانی و رفت و آمد و جور کردن اجناس از چندین مغازه ، تنها با چند کلیک کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید. لازم به ذکر است که حداقل مبلغ سبد خرید برای همکاران گرامی 2/5 میلیون تومان در هر سفارش می باشد. البته برای محاسبه قیمت خرید عمده برای همکاران از این پس قیمت بر اساس تعداد سفارش متغییر میباشد و شما میتوانید به نسبت تعداد موردنیاز خود از تخفیفهای شگفت انگیز کالاهای دایهار – شرکت تاجان بهرمند شوید. همچنین برای خریدهای بالای دو میلیون و پانصد تومان یک هدیه (کد تخفیف) یکصد هزار تومانی برای شما منظور میگردد که در صفحه تسویه نمایش داده خواهد شد. و شما می توانید بدون دغدغه تعداد کالای مورد نیاز خود را با قیمت خرید عمده خریداری کنید.