اخبار دنیای بازی

الدن رینگ اکنون پرفروش‌ترین بازی در 12 ماه گذشته است

الدن رینگ

فروش NPD در آوریل 2022 ایالات متحده نشان داد که در کمتر از سه ماه، الدن رینگ با فروش 13.4 میلیون واحد و جایگزینی Call of Duty: Vanguard به پرفروش‌ترین بازی در 12 ماه گذشته تبدیل شده است.

الدن رینگ با جایگزینی Call of Duty: Vanguard به پرفروش‌ترین بازی تبدیل شد. با DIEHARD همراه باشید. این یک دستاورد باورنکردنی است و به نظر نمی‌رسد که الدن رینگ نیز با وجود کاهش صنعت بازی در سال جاری، سرعتش را کاهش دهد. 2 ماه پیش، بازی الدن رینگ 12 میلیون فروش داشت، بنابراین در این مرحله تقریباً 1 میلیون نسخه در ماه می‌فروشد، که هنوز هم سرعت قابل توجهی است، زیرا Dark Souls 3 تا سال 2020 تنها 10 میلیون نسخه فروخته است.

برای آنهایی که میخواهند بدانند، در اینجا بهترین بازی های منتشر شده در 12 ماه گذشته آورده شده است:

Elden Ring For Duty: Vanguard Madden NFL 22 Pokemon Brilliant Diamond and Shining Pearl Battlefield 2042 Lego Star Wars: The Skywalker Saga Far Cry 6 FIFA 22 Evil Village Pokemon Legends: Arceus.

از نظر فروش ماه جولای، پلی استیشن 5 در فروش سخت افزار پیشتاز ماه بود. با پشت سر گذاشتن Xbox X|S و Nintendo Switch، سری Xbox X بیشترین دلارهای سخت افزاری را در بین پلتفرم های دیگر در سال گذشته به ارمغان آورده است و پس از آن پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ قرار دارند.

از نظر سایر بازی‌های پرفروش، LEGO Star Wars: The Skywalker Saga به بالاترین تاریخ عرضه در تاریخ دست یافت. در عرض یک ماه، این دومین باری بود که یکی از شش بازی پرفروش لگو سال بود. این بازی به یکی از پرفروش ترین بازی های آوریل 2022 و دومین بازی پرفروش سال 2022 تا به امروز تبدیل شد. این محصول محبوب ترین پلتفرم پلی استیشن، ایکس باکس و استیم شد. این یک شاخص بسیار جالب است. ظاهرا همه لگو را دوست دارند.

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *