وبلاگ

بازیکنان Minecraft Dungeons از 15 میلیون فراتر رفت

Minecraft-Dungeons

بازی Minecraft Dungeons تعداد 15 میلیون بازیکن را با رویداد جدید “Festival of Frost” جشن می گیرد

تقریباً دو سال پس از انتشار، Minecraft Dungeons همچنان به رشد خود ادامه می دهد.

Minecraft Dungeons یک اسپین آف اکشن-RPG از Minecraft است که توسط Mojang Studios و Double Eleven توسعه یافته است.

روز سه‌شنبه، استودیوی موجانگ فاش کرد که بازی Minecraft Dungeons از زمان انتشار رسماً از مرز 15 میلیون بازیکن گذشته است.

به‌روزرسانی پچ کاملاً جدید برای Minecraft Dungeons شامل رویداد فستیوال فراست با زمان محدود است.

Minecraft Dungeons پس از انتشار به دومین تولد خود نزدیک می‌شود و از آن زمان با به‌روزرسانی‌های جدید، DLC و پشتیبانی مداوم پس از عرضه توسط Mojang Studios و Double Eleven، همواره رشد کرده است. روز سه‌شنبه، Mojang فاش کرد که ARPG اسپین‌آف Minecraft آن به طرز چشمگیری از 15 میلیون بازیکن فراتر رفته است که نقطه عطف جدیدی برای این عنوان است.

تقریباً یک سال از زمانی که بازی Minecraft Dungeons از مرز 10 میلیون بازیکن عبور کرده می‌گذرد، و واضح است که استودیو Mojang قصد توقف در آنجا را نداشت. از آن زمان، این بازی سه الحاقیه DLC جدید و چندین به روز رسانی رایگان اصلی، از جمله آپدیت اخیر Cloudy Climb منتشر کرده است. اکنون، Minecraft Dungeons دارای بیش از 15 میلیون بازیکن در سراسر پلتفرم است که رویداد جدید Festival of Frost را تضمین می کند.

جشنواره فراست از امروز، 8 فوریه آغاز می شود و تا 22 فوریه ادامه خواهد داشت. در طول این رویداد، The Tower با طبقات منجمد تجهیز می شود، بازیکنان با چالش ها و ماموریت های موضوعی مختلف، آزمایش هایی از رویداد قبلی Chills and Thrills دوباره نمایش داده می‌شود و کالای آرایشی “Iceologer Cape” به هر بازیکنی که در طول رویداد وارد شود، هدیه داده می‌شود.

در کنار رویداد Festival of Frost و اعلام تعداد 15 میلیون بازیکن، Minecraft Dungeons یک به‌روزرسانی پچ جدید را در تمام پلتفرم‌ها تضمین می‌کند که شامل بخش مناسبی از رفع اشکال و بهبودهای کلی است.

چرا دکمه های Joy Con من کار نمی کنند؟

Minecraft Dungeons بر روی پلتفرم های مختلفی از جمله Xbox، PlayStation، Switch، PC، Xbox Game Pass و Xbox Cloud Gaming در دسترس است. با دایهارد همراه باشید. Minecraft Dungeons به طور چشمگیری از بازی که در زمان راه اندازی بود تکامل یافته است و به روز رسانی های زیادی برای آن وجود دارد. این یکی از بهترین بازی‌های Xbox است که می‌توانید در حال حاضر بازی کنید، و نسخه Ultimate شامل همه چیزهایی است که برای شروع نیاز دارید.

اگرچه در Game Pass در هر دو کنسول، رایانه های شخصی و دستگاه های تلفن همراه در دسترس است، اما به صورت فیزیکی نیز منتشر شد و روی پلتفرم های دیگری مانند پلی استیشن و نینتندو سوییچ نیز منتشر شد.

Minecraft Dungeons از زمان شروع بازی به نقطه عطف خیره کننده 15 میلیون بازیکن رسیده است، و در حالی که 15 میلیون نیز تعداد تلاش های شکست خورده من در برج است، ما می خواهیم اولین رویداد زمستانی را با همه شما جشن بگیریم!» Mojang در وبلاگ Minecraft می نویسد.

از امروز تا 22 فوریه در Minecraft Dungeons رویداد Festival of Frost در دسترس است که چالش‌های جدید مربوط به یخ و سرما را به نمایش می‌گذارد. دونده‌های Avid Tower متوجه خواهند شد که سازه بلند مورد علاقه‌شان با کف‌پوش‌های جدید با مضمون یخبندان تجهیز شده است. همچنین، آزمایش‌های فصلی رویداد Chills and Thrills بازخواهد گشت.» تمامی بازیکنانی که امروز وارد سیستم می شوند نیز مورد “شنل یخ شناس” را به عنوان تشکر دریافت خواهند کرد.

کلید موفقیت Minecraft Dungeons این بوده است که دنیایی را که مانند Minecraft ساخته شده است، با سبک جدیدی از بازی با کارتون های ساده و مکانیک های بسیار در دسترس برای همه انواع بازیکنان، از جمله کوچکترین بازیکنان، تطبیق دهد. همچنین از زمان راه اندازی آن در سال 2020 از پشتیبانی محتوای قابل توجهی برخوردار بوده و انتظار می رود برای مدت طولانی تری ادامه یابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *