ما بزودی بهترین سرویس آموزشی تعمیر تخصصی کنسولهای بازی را برای علاقمندان راه اندازی خواهیم کرد

امروزه دنیای کسب وکار بر پایه «مشتری مداری» و «رضایت مشتریان» استوار گشته به گونه ای که گسترش خدمات و حتی ارائه آن بدون در نظر گرفتن این اصل نه تنها مشکل بلکه غیر ممکن است لذا پایه و اساس تیم ما با محوریت “مشتری مداری” میباشد. تیم DIEHARD/PSH724 توانسته با گردآوری تخصص، دانش، مهارت، تجربه، تکنولوژی و خلاقیت، اقدام به ارائه بهترین خدمات همگام با استانداردهای جهانی در زمینه تعمیرات انواع کنسولهای بازی نماید.

تعمیرات گیم پد و کنسول PS2

تعمیرات گیم پد و کنسول PS2

تعمیرات گیم پد و کنسول PS2

ویدیوهای آموزشی
روش شابلون زدن آی سی برای دستگاه BGA
روش شابلون زدن آی سی
DIEHARD-SERVICE
WWW.PSH724.COM

تعمیرات انواع پلی استیشن

کنسول بازی پلی استیشن ۴ یکی از, کنسول های بازی نسل ۸ است. از همان ابتدای عرضه ی پلی استیشن ۴ به بازار در ۲۰ فوریه ی سال ۲۰۱۳ در شهر نیویورک,شاهد کیفیت بالای این محصول بودیم که این امر باعث شد مخاطبان بسیاری را به سوی خود جذب کند و محبوب و مورد انتخاب بسیاری باشد. بسیاری از منتقدان پلی استیشن ۴ را قدرتمندترین کنسول نسل ۸ نامیدند اما نظرهای مخالفی میز وجود داشت.پلی استیشن ۴ نیز همانند سایر دستگاه های الکترونیکی دارای مزایا و معایبی است.

ممکن است مشکلاتی برای پلی استیشن ۴ شما پیش آید که بهتر است به موقع برای تعمیر آن اقدام کنید و نیز تعمیر آن را به دست افراد ماهر بسپارید

تعمیرات ایکس باکس وان

ایکس باکس ۱ یکی از کنسول های نسل هشتم به شمار می رود و محصول شرکت مایکروسافت است. ایکس باکس از همان ابتدای عرضه در بازار آمریکا فروش خوبی داشت اما در بازار اروپا با شکست مواجه شد. ایکس باکس ۱ مسیری پر پیچ و خم طی کرده است.

مشکلاتی از قبیل  : کیفیت پایین تصویر, پایین بودن کیفیت صدا و مشکل در اجرای دستورات صوتی, فریز شدن بازی و مشکل در آفلاین بازی کردن و…نیز از مشکلات احتمالی این کنسول می باشد. برای تعمیر و شناخت ایراد ها بهتر است کنسول خود را به دست افراد متخصص و با تجربه بسپارید.

تعمیرات انواع ایکس باکس ۳۶۰

ایکس باکس ۳۶۰ دومین عضو کنسول های بازی, ایکس باکس بود و از کنسول های بازی نسل هفتم می باشد. این کنسول بازی ساخته ی شرکت مایکروسافت است.از نظر بسیاری ساخت ایکس باکس ۳۶۰ جهشی بزرگ به سوی ساخت کنسول های بازی امروزه بوده است.  این کنسول در ۲۲ نوامبر سال ۲۰۰۵  به بازار عرضه شد. ایکس باکس ۳۶۰  در مدل ها و انواع مختلفی روانه ی بازار شد. در ابتدا این کنسول در دو مدلcore pack   و  permium pack   و بعدا مدل های elite pack   و    arcade pack در اختیار مخاطبان قرار گرفت . مدل های بعدی یعنی Elite    وslim  و super slim  آخرین و کاملترین مدل های کنسول بودند

جی تگ

جی تگ کردن کنسول بازی نوعی ارتقا سطح بازی ها به شرایط بهتر و بالاتر می باشد.با جی تگ کردن کنسول امکانات و شرایط بهتری در اختیار فرد قرار میگیرد و از بازی خود بیشترین لذت را میبرد. البته جی تگ کردن کنسول علاوه بر مزایای فراوان معایبی نیز دارد که باید به آنها توجه شود.

جی تگ در واقع این امکان را به شما میدهد که کد های وارد نشده توسط شرکت تولید کننده و یا مایکروسافت را اجرا کنید. جی تگ Jtag  بر روی برد اصلی دستگاه کنسول بازی شما نصب می شود و این امکان را به شما می دهد که بازی خود را از طریق سخت افزار انجام دهید .شما با جی تگ کردن کنسول بازی خود, از امکانات و شرایط بهتری برخوردار خواهید شد.