اخبار دنیای بازی

بازی Assassin’s Creed Nexus VR

بازی-واقعیت-مجازی-Assassin's-Creed-دایهارد

بازی Assassin’s Creed Nexus VR برای اولین بار در Quest 2 و Quest 3 اواخر امسال عرضه خواهد شد.

بازی Assassin’s Creed Nexus VR

تا به الآن گیم پلی واقعی ندارد اما اولین تریلر برخی از مفاهیم را نشان می دهد.

گیمرها به عنوان سه کارکتر متفاوت و در سه دوره زمانی مختلف بازی خواهند کرد.

بازی Assassin’s Creed Nexus VR بالاخره پس از چندین سال رونمایی شد.

بازی تعدادی فرنچایز Assassin’s Creed خواهد داشت. این بازی نه تنها اولین باری است که بازی به صورت VR عرضه می‌شود، بلکه اولین باری است که گیمرها از دید یک قاتل، جهان را به صورت اول شخص می‌بینند.

و همچنین نیز Assassin’s Creed: Nexus اولین بازی AC است که در سه دوره زمانی مختلف اتفاق می‌افتد. بازیکنان به عنوان کاساندرا در یونان در 400 سال قبل از میلاد، اتزیو در قرن 15 ایتالیا و کانر در قرن 18 آمریکا بازی خواهند کرد.

مکان‌ها به‌عنوان «نقشه‌های باز» توصیف می‌شوند که مشابه نحوه عملکرد بازی‌های Assassin’s Creed قبل از Assassin’s Creed Origins است. شما می توانید در یک شهر بزرگ یا مناطق دیگر آزادانه پرسه بزنید – مانند جنگل‌های آمریکا – از جمله مأموریت‌هایی که ساختار کاملاً باز دارند و به بازیکنان آزادی کامل می‌دهد تا آن‌طور که می‌دانند (جناسی مورد نظر) را اجرا کنند.

Ubisoft می گوید در بازی Assassin’s Creed Nexus VR بیشترین آزادی حرکت را در بین هر بازی تا کنون در این سری ارائه شده را دارد. در این سری بازی، تمام ماموریت‌ها غیرخطی هستند و به بازیکنان اهداف اساسی را می‌دهند تا آن‌طور که خود صلاح می‌دانند انجام دهند. با دایهارد همراه باشید.

یوبی‌سافت می‌گوید تنها یک تیم اختصاص داده‌اند تا مطمئن شوند که همه بازیکنان می‌توانند بدون ترس از ارتفاع، در Assassin’s Creed Nexus لذت ببرند. Nexus به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا از بین چندین گزینه مختلف حرکتی – از جمله تله‌پورت و حرکت آزاد – انتخاب کنند و گزینه‌های استاندارد Vignetting برای کمک به کاهش ترس از حرکت برای افراد مستعد در دسترس هستند.

کوهنوردی دارای پتانسیل بسیار واقعی برای ایجاد احساس بد در افراد است، اما خوشبختانه چندین گزینه راحتی برای بالا رفتن وجود دارد که به بازیکنان کمک می کند تا به بالای برج ها و بالای پشت بام ها سرگرم شوند. به‌علاوه، تیم یوبی‌سافت برای بازیکنانی که از ارتفاع می‌ترسند، سیستمی ساخته است که به بازیکنان دیدی از جهان پایین را می‌دهد بدون اینکه احساس کنند به تازگی Richie’s Plank Experience را به پایان رسانده‌اند.

بازی Assassin’s Creed Nexus VR تا اواخر امسال روی Quest 2 و Quest 3 عرضه شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *