وبلاگ

آخرین بروزرسانی نینتندو سوییچ نمادهای Animal Crossing و هشدارهای Platinum Point را معرفی می‌کند

نینتندو-سوییچ

آخرین بروزرسانی نینتندو سوییچ اکنون منتشر شده است.

نینتندو به تازگی نسخه 14.1.0 سیستم را برای سوییچ به‌روزرسانی کرده است. در حالی که بسیاری از به‌روزرسانی‌های فریم‌افزار جزئی بر بهبود پایداری تمرکز دارند، در آخرین بروزرسانی نینتندو سوییچ یک ویژگی جدید کاربردی را اضافه می‌کند. اکنون می‌توانید اعلان‌های هر امتیاز پلاتینیوم را که با انجام ماموریت‌ها به دست آورده‌اید.

اگر نمی‌خواهید از امتیازهای برجسته پلاتینیوم خود مطلع شوید، این ویژگی می‌تواند در هر زمان غیرفعال شود. برای خاموش کردن آن، به سادگی به «Platinum Point Notification Settings» واقع در بخش اعلان‌ها در تنظیمات سیستم کنسول بروید.

توضیحات کامل آخرین بروزرسانی نینتندو سوییچ و نحوه نصب آن را می توانید در صفحه پشتیبانی وبسایت نینتندو مشاهده کنید.

این شرکت می‌گوید: «نینتندو دائماً به دنبال بهبود عملکرد سیستم‌ها و خدمات خود است تا ساده‌ترین و کاربرپسندترین تجربه ممکن را ارائه دهد.

به‌روزرسانی 14.1.0 برای نینتندو سوییچ تنها چند هفته پس از راه‌اندازی نسخه 14.0.0 ارائه می‌شود که ویژگی‌ای را که مدت‌ها توسط طرفداران درخواست می‌شد، با دایهارد همراه باشید توانایی گروه‌بندی دقیق همه بازی‌های شما در پوشه‌های سفارشی را اضافه کرد. همچنین گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتری برای آیکون‌های کاربر نیز اضافه شده‌اند.

به‌روزرسانی اخیر برنامه Nintendo Switch Online مجموعه‌ای از ویژگی‌های اجتماعی جدید را اضافه کرد، از جمله توانایی دیدن اینکه کدام دوستان آنلاین هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *