اخبار دنیای بازی

بازی The Wolf Among Us 2 | دایهارد

بازی-The-Wolf-Among-Us-2-دایهارد

در بازی The Wolf Among Us 2،شخصیت های افسانه واقعی هستند و در میان افراد در شهر نیویورک قدم می زنند. در نقش بیگبی، «گرگ بد بزرگ» و «کلانتر فابل‌تاون» بازی کنید تا به دنیای نوآر کارآگاهی سختی برگردید که در آن هیچ پایان افسانه‌ای وجود ندارد.

Telltale Games بازگشت The Wolf Among Us را پس از احیای استودیو در سال 2019 اعلام کرد، اما در سال‌های بعد به‌روزرسانی‌های کمی درباره این پروژه وجود داشت. بر اساس سری کمیک افسانه های بیل ویلینگهام، اولین بازی در طول پنج قسمت در سال های 2013 و 2014 منتشر شد. با DIEHARD همراه باشید. این بازی به عنوان پیش درآمدی برای Fables بود که در آن بازیکنان کنترل Bigby Wolf (معروف به Big Bad Wolf)، در نقش کلانتر مخفی بودند. داستان به دنبال بیگبی بود که او در مورد قتل های مرموز در Fabletown تحقیق می کرد، جامعه ای که قبلاً برای مدت طولانی امن بود.

فیلم اصلی Wolf Among Us به دلیل لحن نوآر، سبک بصری و داستان آن مورد ستایش قرار گرفت. حالا پس از سال ها بدون خبری از بازی The Wolf Among Us 2، جزئیات جدیدی از این بازی منتشر شده است. در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون درباره The Wolf Among Us 2 می دانیم.

اولین تریلر The Wolf Among Us 2 منتشر شده است و کمی به انتظارات بازیکنان می پردازد. تریلر بین تاریکی و کمدی حرکت می کند، و نشان می دهد که عنوان مورد انتظار، سبک بازی اصلی را حفظ خواهد کرد.

بازی The Wolf Among Us 2 درباره چیست؟

جزئیات زیادی در مورد طرح The Wolf Among Us 2 وجود ندارد. این فیلم پیش درآمدی برای Fables باقی می ماند که این بار در زمستان 1980 (شش ماه پس از وقایع فصل اول) اتفاق می افتد. تریلر نشان می دهد که بیگبی در مورد “شب حادثه” توسط افرادی که احتمالاً از دنیای عادی هستند مصاحبه می کند. ما شاهد خشونت در آن شب با شخصیت هایی از جادوگر شهر اوز هستیم که به نظر می رسد بیگبی به شکل گرگ خود تبدیل شود.

درن گلادستون از Telltale گفته است: «به عنوان بیگبی، شما درگیر پرونده‌ای هستید که زندگی معمولی را در بر می‌گیرد و بین افرادی که قرار است به آنها کمک کنید.» تا کنون، تریلرها نشان داده اند که بیگبی باید به جنبه هیولایی خود بپردازد – طرفی که سعی کرده بر آن غلبه کند و در گذشته ترک کند – که به داستان تاریک تری برای این بازی اشاره می کند.

در حالی که قبل از بسته شدن Telltale در سال 2018، برنامه‌هایی برای دنباله‌ی Wolf Among Us وجود داشت، هیچ برنامه‌ای برای حل و فصل پایان بازی اول که از فیلم‌های نوآر الهام گرفته شده بود، وجود نداشت. با این حال، آن نسخه از دنباله با بسته شدن استودیو لغو شد. پس از احیای Telltale توسط LCG Entertainment و اعلام بعدی بازی The Wolf Among Us 2، مشخص شد که دنباله جدید به جای استفاده از پلان های اصلی، از ابتدا ساخته خواهد شد. اکنون، مشخص نیست که آیا بازی به پایان نسخه قبلی خود می پردازد یا آن را همانطور که در ابتدا در نظر گرفته شده بود، باز می گذارد.

تاریخ انتشار بازی The Wolf Among Us 2

آخرین تریلر انتشار بازی The Wolf Among Us 2 در سال 2023 را تایید می کند، اما هنوز تاریخ مشخصی وجود ندارد. از اواخر سال 2021، می دانیم که بازی در مرحله تولید کامل است، فیلمنامه آن نهایی شده است و در حال حاضر روی موشن کپچر آن کار می شود.

خارج از آن، تایید شده است که مانند بازی اول و دیگر عناوین Telltale، The Wolf Among Us 2 نیز به صورت اپیزودیک منتشر خواهد شد. هر قسمت از The Wolf Among Us به طور جداگانه توسعه داده شد که منجر به انتظار طولانی بین انتشار قسمت اول و دوم شد. با این حال، قسمت‌های The Wolf Among Us 2 به طور همزمان در حال توسعه هستند، بنابراین به احتمال زیاد انتظار بین آنها این بار کوتاه‌تر و ثابت‌تر خواهد بود.

1 دیدگاه در “بازی The Wolf Among Us 2 | دایهارد

  1. کافه گیم گفت:

    ممنون از این مطلب کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *