اخبار دنیای بازی

چند روز پس از اعلام تاخیر، اپراتورهای فصل 2 Call Of Duty: Vanguard Warzone لو رفت

اپراتورهای فصل Call of Duty Vanguard 2 حاکی از ورود اپراتورها، پوسته‌ها، نقشه‌ها و موارد دیگر است.

به نظر می رسد اپراتورهای جدید فصل 2 آنا، گوستاوو و توماس باشند.

پس از تأخیر در فصل بعدی Call Of Duty: Warzone، سه اپراتور قابل بازی جدید به صورت آنلاین به بیرون درز کردند.

هفته گذشته، اکتیویژن تایید کرد که انتشار فصل 2 Call Of Duty: Warzone (از دوران پس از Call Of Duty: Vanguard – در مجموع بیش از دو فصل وجود دارد) را از 2 فوریه تا 14 فوریه به تعویق می اندازد. جهت دیدن اخبار روز دنیای بازی با دایهارد همراه باشید.

پس از تاخیر در آپدیت فصل 2 بازی Call Of Duty Warzone، تصاویری از چندین اپراتور از فصل جدید محتوا به بیرون درز کرد.

تقریباً چند روز بعد، سه اپراتور قابل پخش جدید و یک نقشه پخش، احتمالاً برای یک حالت جدید، از طریق ZestyLeaks، یک حساب توییتر که به افشای اطلاعات Call Of Duty اختصاص دارد، به اشتراک گذاشته شد.

تصاویر مرتبط از آن زمان به دلیل “گزارشی از دارنده حق چاپ” حذف شده اند که اساساً قانونی بودن اطلاعات را تأیید می کند.

با این حال، اطلاعات مکتوب هنوز در دست است و حساب دیگری به نام JulesLeaks، تصاویری را برای اپراتورها منتشر کرده است که در زمان نگارش این مقاله هنوز حذف نشده است.

اپراتورهای لو رفته در فصل 2 در #پیشگام و #منطقه جنگی pic.twitter.com/qxxKZPcPei— JulesLeaks (@JulesLeak) 21 ژانویه 2022

نظرات اولیه ZestyLeaks می گوید که این سه اپراتور عبارتند از توماس کانادایی-اسپانیایی، آنا اتریشی و گوستاوو (که ملیت آنها به اشتراک گذاشته نشده است).

در مورد اینکه چرا شروع فصل به تعویق افتاد، به دلیل مشکلاتی است که بازیکنان Call Of Duty: Warzone اخیراً با آن دست و پنجه نرم می کنند.

تاریخ انتشار فصل 2 به مدت 12 روز به عقب انداخته شده و به تاریخ 14 فوریه “انتظار می رود” عرضه شود تا به توسعه دهندگان این امکان را بدهد که با توجه به مشکلات مختلف، “تعادل و بهینه سازی” تجربه بازی را در اولویت قرار دهند.

در حال حاضر، جامعه ما با مشکلاتی در Call Of Duty: Vanguard، Warzone Pacific و Modern Warfare مواجه است. ما ناراحتی شما را احساس می کنیم و صدای شما را با صدای بلند و واضح می شنویم.

“تا به امروز، ما تعدادی به روز رسانی را مستقر کرده ایم، اما باید کارهای بیشتری انجام شود. به همین دلیل، ما تصمیم گرفتیم که شروع فصل دوم را در منطقه Warzone Pacific و Vanguard به 14 فوریه موکول کنیم.

ما از این زمان توسعه اضافی برای ارائه به‌روزرسانی‌ها، از جمله بهینه‌سازی برای گیم‌پلی، تعادل بازی (از جمله تعادل سلاح و تجهیزات)، برای رفع ثبات و اشکالات بازی، و اطمینان از سطح کلی پولیش برای بهبود تجربه بازیکنان در سراسر Vanguard استفاده خواهیم کرد. , Warzone Pacific, Black Ops Cold War, and Modern Warfare.’

“پیاده سازی های آتی چندین نگرانی مطرح شده توسط جامعه و سایر بهبودهای کیفیت زندگی را برطرف خواهد کرد. تنظیم حلقه اصلی گیم پلی، مکانیک و تعادل یک تمرکز مداوم و مهم است. اصلاحات برای پلتفرم انتخابی شما – دو نسل کنسول و رایانه شخصی – و همچنین به طور کلی گیم پلی در هر پنج سیستم اعمال می شود.

Activision همچنین گفت که در آینده، بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند که «بیشتر در مورد وضعیت بازی Call of Duty» از آن بشنوند، پس از انتقادات اخیر طرفداران به دلیل عدم ارتباط در مورد به‌روزرسانی‌های بازی.

استودیوی اکتیویژن هفته گذشته اذعان کرد که Vanguard و Modern Warfare نیز از مشکلات قابل توجهی رنج می برند.

در حالی که به نظر می رسد Call of Duty حتی پس از اینکه مایکروسافت خرید برنامه ریزی شده Activision Blizzard را به پایان رساند، روی پلی استیشن باقی خواهد ماند، اما این سری ممکن است در آینده متفاوت به نظر برسد.

مشکلات Warzone آشکارا از این واقعیت ناشی می شود که کل تیم QA استودیو Raven Software ماه گذشته در اعتراض به اخراج کارکنان اعتصاب کردند. این اعتصاب پس از تشکیل اتحادیه توسط کارکنان به پایان رسید، اگرچه هنوز توسط مدیریت به رسمیت شناخته نشده است.

Activision در حال خرید توسط مایکروسافت است، اما انتظار نمی‌رود که این معامله تا اواخر سال جاری انجام شود. باید دید که آیا Call of Duty در آینده تبدیل به یک سری انحصاری Xbox خواهد شد یا خیر، اما فیل اسپنسر از ایکس باکس اخیراً گفته است که برنامه این است که Call of Duty روی پلی استیشن باقی بماند.

بازی Call Of Duty: Warzone برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

https://t.co/TdkbuuoQFFABetterABK 💙 ABK Workers Alliance (@ABetterABK) 21 ژانویه 2022

به gamecentral@metro.co.uk ایمیل بزنید، در زیر نظر بگذارید و ما را در توییتر دنبال کنید.

Metro Gaming را در توییتر دنبال کنید و به ما ایمیل بزنید gamecentral@metro.co.uk

برای اطلاعات بیشتر، صفحه بازی ما را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *