اخبار دنیای بازی

Mortal Kombat 1 احتمالا دارای یک حالت تک نفره به نام Invasions خواهد بود

mortal-kombat-1-دایهارد

به نظر می رسد که آخرین نسخه از سری بازی های مبارزه ای محبوب Mortal Kombat 1، یک حالت تک نفره فصلی کاملاً جدید به نام Invasions دارد. با دایهارد همراه باشید.

بازی Mortal Kombat 1 استودیوی NetherRealm در راه است و به خوبی می تواند بهترین بازی مبارزه ای باشد که تا به حال دیده ایم.

این اطلاعیه توسط Redditor ‘DeffersonCamargo’ به اشتراک گذاشته شد، که آن را در صفحه پیش‌فروش Mortal Kombat 1 در پلی‌استیشن برزیل میشود مشاهده کرد. و توسط «thethiny» در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی که قبلاً به نام توییتر شناخته می‌شد، ترجمه شده بود، Mortal Kombat 1 Invasions به عنوان یک حالت بازی که در آن بازیکنان “در سرزمین‌های Mortal Kombat در مواجهه با تهاجمات هر فصل سفر خواهند کرد”.

کاربر برزیلی DeffersonCamargo در پست جدیدی در Subreddit Mortal Kombat Leaks آنچه را که به نظر می رسد پشت باکس آرت بازی است به اشتراک گذاشته است. ظاهراً جعبه اشاره ای به حالت جدید Invasion دارد. با توجه به ترجمه DeffersonCamargo، این حالت بازیکنان را می‌بیند که «در یک تجربه جدید تک‌نفره در قلمرو مورتال کمبت با تهاجمات هر فصل روبرو می‌شوند.»

تاریخ انتشار Mortal Kombat 1 در راه است و استودیوی NetherRealm در مورد شخصیت‌های Mortal Kombat 1 که در هفته‌های اخیر در بازی خواهیم دید، چیزهای زیادی به اشتراک گذاشته است.

ببینید: فهرست کامل شخصیت های Mortal Kombat 1 فاش شد

Mortal Kombat 1 یک راه‌اندازی مجدد از تاریخ این فرنچایز است. با تعدادی از شخصیت‌های تثبیت شده در نقش‌های جدید در بخش مبارزه‌ای از مبارزات بازی. تنها چند هفته تا عرضه کامل بازی در 19 سپتامبر برای پلتفرم‌های PC، PlayStation 5، Xbox Series X و S و Switch خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *