مقاله

بازی Hogwarts Legacy | دایهارد

تاریخ انتشار بازی Hogwarts Legacy، گیم پلی و هر آنچه که باید در مورد بازی هاگوارتز بدانید. جهت دیدن اخبار روز دنیای بازی با دایهارد همراه باشید.

بازی RPG هری پاتر که مدت ها شایعه شده بود واقعی است و ما را به دنیای جادوگران قرن ها پیش می برد، مدت ها قبل از اینکه هری و دوستانش به مدرسه معروف بروند. بازی Hogwarts Legacy به طور رسمی در طی یک نمایشگاه پلی استیشن رونمایی شد، بنابراین می‌توانیم منتظر برخی معاملات بازاریابی با پلتفرم سونی باشیم.

این بازی توسط Avalanche Software ساخته و توسط Warner Bros Games منتشر شده است. نرم‌افزار Avalanche قبلاً Cars 3: Driven to Win را توسعه داده بود، بنابراین بازی Hogwarts Legacy یک گام بزرگ برای آنها در مقیاس بزرگ است.

پس از لو رفتن تریلر بازی مرموز هری پاتر دو سال پیش، سرانجام بازی Hogwarts Legacy در نمایشگاه اخیر پلی استیشن 5 سونی تایید شد. این بازی به عنوان یک بازی RPG در دنیای جادوگران توصیف می‌شود.

داستان بازی Hogwarts Legacy

بازی در اواخر دهه 1800 در هاگوارتز اتفاق می‌افتد، اگرچه برادران وارنر فاش کردند که ما از مکان‌های جدید و قدیمی دیدن خواهیم کرد. بازیکنان نقش دانش‌آموزی را بر عهده می‌گیرند که می‌تواند جادوی باستانی را درک کند و کلید رازی را در دست دارد که می‌تواند «دنیای جادوگران را از هم بپاشد».

بازی-Hogwarts

میراث هاگوارتز، بازی Hogwarts Legacy به کاربر این امکان را می دهد که از توانایی های باورنکردنی خود در جهت خوب برای دنیا یا تسلیم شدن به خواسته های شیطانی و شوم استفاده کنند. ظاهراً بازی از یک شخصیت قابل تنظیم استفاده می‌کند که نوعی «راز باستانی» را باز کرده است که پتانسیل تخریب جهان را دارد.

تریلر نشان می‌دهد که دنیای بسیار بزرگ‌تری در خارج از هاگوارتز وجود دارد، و ما به طور خلاصه Hogsmeade را دیدیم، به این معنی که ما در خارج از محوطه مدرسه به دهکده سفر خواهیم کرد. همچنین می‌توانیم در بخش‌هایی جنگل ممنوعه جستجو کنیم.

نرم‌افزار Avalanche توسعه‌دهنده Hogwarts Legacy (با استودیوی Avalanche سازنده Mad Max اشتباه نشود) تضمین می‌کند که بازی Hogwarts Legacy بر اساس داستان اصلی است. از آنجایی که قبل از شروع کتاب ها اتفاق می افتد، بسیاری از شخصیت هایی که با آنها آشنا هستیم را نخواهیم دید. دامبلدور در اواخر دهه 1800 در هاگوارتز حضور داشت، بنابراین بسته به اینکه این بازی در چه سالی برگزار می شود، احتمال کمی وجود دارد که بتواند ظاهر شود.

جیسون شرایر تأیید کرده است که میراث هاگوارتز «خلق شخصیت فراگیر، با بدن، صدا، و جنسیت («جادوگر») خواهد داشت. او به طور ویژه اشاره می کند که “برخی از اعضای تیم توسعه دهنده بازی Hogwarts Legacy سخت برای این کار تلاش می کردند، زیرا از موقعیت رولینگ ناراحت بودند و از تأثیراتی که او روی بازی گذاشته بودند، متعجب بودند.”

گیم پلی بازی Hogwarts Legacy

تریلر رونمایی کمی از نحوه بازی به ما نشان داد و به نظر می رسد که این بازی سوم شخص باشد. به گفته برادران وارنر، در اینجا فقط چند مورد از کارهایی که بازیکنان قادر به انجام آن خواهند بود وجود دارد:

  • بتوانید خانه های آنها را انتخاب کنید
  • در طلسم های قدرتمند مسلط شوید
  • مهارت های رزمی را تقویت کنید
  • معجون دم کنید
  • جانوران خارق العاده را رام کنید

به نظر می‌رسد که یک پرسش متداول درباره انتخاب‌های دیالوگ در بازی، یا حداقل انتخاب‌هایی که باید در مورد مأموریت‌های خاص انجام شود وجود دارد. در این بیانیه آمده است: “در بازی Hogwarts Legacy بازیکنان همچنین با ماموریت ها و سناریوهایی روبرو خواهند شد که عکس العمل آنها را به چالش می کشد و مشخص می کند که آنها برای چه چیزی ایستاده اند.”

بازی-Hogwarts-Legacy-DieHard

مشاهده تریلر بازی Hogwarts Legacy

در تریلر بازی، جزئیات جالبی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد. ما می‌توانیم ببینیم خلق شخصیت‌ها چگونه خواهد بود و به بازیکنان اجازه می‌دهد چیزهایی مانند چهره، رنگ پوست، رنگ چشم و نوع بدن خود را تغییر دهند. ما همچنین می‌بینیم که بازی چقدر ممکن است بی‌رحمانه باشد، به طوری که شخصیت بازیکن از دری می‌ترکد و دشمنان را به زمین می‌کشد.

با این حال، این تریلر به احتمال زیاد قرار نبود برای عموم نمایش داده شود، زیرا منوی ایجاد شخصیت دارای متنی است که عبارت «Menu_Face» و «Menu_SkinColor» را می‌خواند. این می تواند به این معنی باشد که این فقط یک نسخه ی نمایشی داخلی بود که به منظور اثبات پیشرفت بازی در توسعه خود بود. در نتیجه، سخت است که بگوییم چه چیزی تغییر کرده است و چه چیزی تغییر نکرده است.

بازی-HogwartsLegacy

بازی Hogwarts Legacy، بازیکنان را با دم کردن معجون، رام کردن موجودات، تسلط بر جادوی مبهم، بازی کوییدیچ و شرکت در سخنرانی های برخی از قدرتمندترین جادوگران و جادوگران در سراسر جهان سرگرم می کند.

در قسمت رسمی بازی آمده است: «بازی Hogwarts Legacy یک بازی RPG اکشن همه جانبه و جهان پیرامون است که در جهان برای اولین بار در کتاب های هری پاتر معرفی شد. “شما می توانید کنترل اکشن را به دست بگیرید و در مرکز ماجراجویی خود در دنیای جادوگری قرار بگیرید. سفری را در مکان های آشنا و جدید آغاز کنید، همانطور که جانوران خارق العاده را کشف می کنید، شخصیت ها و معجون های دست ساز خود را سفارشی می کنید، در اجرای طلسم مهارت پیدا می کنید. استعدادها را ارتقا دهید و به جادوگری تبدیل شوید که می خواهید باشید.”

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد بازی Hogwarts Legacy بدانید، از جمله جزئیات تاریخ انتشار، گیم پلی، داستان و تنظیمات آن. با دایهارد همراه باشید.

تاریخ انتشار و پلتفرم های بازی Hogwarts Legacy

بازی Hogwarts Legacy، در اواخر سال 2022 برای PS5، PS4، Xbox Series X، Xbox Series S، Xbox One و PC منتشر خواهد شد. انتظار می‌رود پس از اکران سومین فیلم Fantastic Beasts، Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore، که در ۱۵ آوریل ۲۰۲۲ (از طریق Reddit) به سینماها می‌آید، عرضه شود.

برادران وارنر اعلام نکرده‌اند که آیا در PS5 یا Xbox Series X پیشرفت‌هایی مانند ray-tracing یا 4K با 60FPS پشتیبانی می‌کند یا خیر، اما این احتمال وجود دارد که در دستگاه‌های نسل جدید بسیار جذاب تر به نظر برسد و اجرا شود.

برورزسانی

بازی Hogwarts Legacy ممکن است تا سال 2023 راه اندازی نشود.

به گفته یک روزنامه نگار، بازی Hogwarts Legacy، نقش RPG آینده هری پاتر، ممکن است تا سال 2023 عرضه نشود.

اواخر سال گذشته، ریچل واکلی، مدیر کل برادران وارنر با مجله Toy World در مورد IP Wizarding World صحبت کرد و در آن به “دو نسخه اصلی در سال 2022” اشاره کرد. او گفت که اولی فیلم بعدی Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore بود که در 8 آوریل در بریتانیا منتشر شد. دومی بازی Hogwarts Legacy بود.

پس از ادعاهایی مبنی بر اینکه انتشار بازی Hogwarts Legacy ممکن است تا سال آینده به تعویق بیفتد، به‌روزرسانی رسمی اعلام کرد که این بازی در مسیر رسیدن به سال 2022 قرار دارد.

بازی Hogwarts Legacy که توسط Avalanche Software (Disney Infinity) توسعه یافته، یک بازی RPG اکشن جهان باز است که برای اولین بار در کتاب های هری پاتر معرفی شد.

با توجه به انتشار توسط برادران وارنر تحت عنوان Portkey Games، Hogwarts Legacy در ابتدا قرار بود در سال 2021 برای PS5، PS4، Xbox Series X/S، Xbox One و PC منتشر شود. اما سال گذشته در همین زمان، وارنر پنجره انتشار بازی را تا سال 2022 به تعویق انداخت.

احتمال تاخیر بیشتر تا سال 2023 توسط کالین موریارتی، روزنامه‌نگار در پادکست اخیر مطرح شد، که در آن ادعا کرد: «در پشت صحنه می‌شنوم که بازی امسال منتشر نمی‌شود و به نوعی با مشکل مواجه است. ”

با این حال، یک به‌روزرسانی رسمی در Wizarding World Digital در این هفته بیان کرد که «بازی ویدیویی Hogwarts Legacy امسال وارد بازار خواهد شد».

WB Games از بازی Hogwarts Legacy در کنفرانس مطبوعاتی سونی PS5 در سپتامبر 2020 رونمایی کرد. RPG آینده قرار بود ما را در اواخر امسال به دنیای محبوب جادوگران بازگرداند، اما برای ایجاد “بهترین تجربه ممکن” تا سال 2022 به تعویق افتاد. به نظر می رسد که باید کمی بیشتر صبر کنیم، اما امیدوارم ارزشش را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *