وبلاگ

6 ماه اشتراک رایگان Apple TV Plus برای دارندگان PS5

دارندگان PS5 می توانند 6 ماه اشتراک رایگان Apple TV Plus دریافت کنند. کاربران PS5 اکنون می توانند اپل تی وی پلاس را به مدت 6 ماه به صورت رایگان دریافت کنند، سونی اعلام کرده است که کاربرانی که دارای کنسول و حساب PS Plus باشند، می توانند از این سرویس استفاده کنند. با دای هارد همراه باشید.

این اشتراک برای هرکسی که از تلویزیون اپل استفاده می کند در اختیار است و دوره آزمایشی رایگان شامل دسترسی 3 ماهه هنگام خرید دستگاه Apple است. مشتریان فعلی Apple TV می توانند از این پیشنهاد استفاده کنند، اما سونی گفته است که این اشتراک تنها برای مشترکان فعالی که از قبل، یک دوره آزمایشی رایگان دارند فعال خواهد شد. نکته مهم این است که مشتریان اپل تی وی پلاس که اشتراک بسته دارند (طبق گفته سونی کاربرانی که این سرویس را با یک اپل وان ثبت نام کرده اند) آنها نمی توانند این نسخه آزمایشی را استفاده کنند.

برای دانلود اپل تی وی پلاس، دارندگان PS5 باید برنامه را از تب Media کنسول دانلود کرده و با شناسه های Apple وارد سیستم شوند. پس از ورود به سیستم با Apple ID، شش ماه Apple TV Plus به صورت رایگان فعال می شود. در حالی که به نظر می رسد تیم Apple Sony، اشتراک رایگان TV Apple را به کاربرانی که کنسول پلی استیشن 5 دارد، فعال می کند، به این معنی است که دارندگان دیسک دیجیتال نیز واجد شرایط هستند.

اپل و سونی با همکاری یکدیگر تبلیغات خوبی را برای خدمات پخش تلویزیونی Apple TV به دارندگان PS5 ارائه داده اند. هر کسی که پلی استیشن 5 داشته باشد تا 22 ژوئیه 2022 فرصت دارد از پیشنهاد سونی استفاده کند. تبلیغات جدید، که به صاحبان PlayStation 5 شش ماه سرویس پخش رایگان Apple TV Plus را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *