وبلاگ

PS5 دوران 33 ماهه سوئیچ را به عنوان پرفروش ترین کنسول در ایالات متحده به پایان رساند

کنسول پلی استیشن 5 نینتندو سوییچ را به عنوان پرفروش ترین کنسول بازار آمریکا پایان داد. قبل از ماه سپتامبر، سیستم نینتندو بر اساس رکورد 33 ماه متوالی پرفروش ترین کنسول در ایالات متحده بر اساس واحد های فروخته شده بود. مات پیسکاتلا، تحلیلگر NPD، روز دوشنبه گفت که PS5 در فروش واحد و دلار ماه گذشته پس از آنکه سونی توانست “تعداد زیادی” از کنسول عرضه محدود را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد، برنده شد. با دایهارد همراه باشید.

این شرکت تحقیقاتی بازار اعلام کرد هزینه مصرف کنندگان در سخت افزار، محتوا و لوازم جانبی بازی های ویدئویی نسبت به سال قبل سه درصد افزایش یافته و به رکورد 4.4 میلیارد دلار در ماه سپتامبر رسیده است. هزینه های سالانه به 42.3 میلیارد دلار رسیده است که نسبت به 9 ماه اول سال 2020 12 درصد افزایش نشان می دهد. من فکر می کنم این در حال حاضر بیشتر منعکس کننده عرضه است. سونی توانست تعداد زیادی PS5 را وارد بازار کند، در حالی که Switch برای انتشار OLED در حال افزایش بود.

مشخصات فنی نینتندو سوییچ مدل OLED | دایهارد

اگر بخواهیم بگویم، منحنی های فروش در حال حاضر عادی نشده است. از نظر نرم افزاری، Madden NFL 22 پیش از پنج نسخه جدید در صدر جدول فروش سپتامبر قرار داشت: FIFA 22 ،NBA 2K22 ،Tales of Arise ،Diablo II: Resurrected و Deathloop. دیگر مطالب جدید برای صعود 20 ماهه برتر عبارت بودند از Life is Strange: True Colors در شماره 10، Diablo Prime Evil Collection در شماره 12، Sonic Colors Ultimate در شماره 13 و WarioWare: Get It Together a No.15.

مصرف کنندگان مستقر در ایالات متحده که امیدوارند کنسول PS5 خریداری کنند، می توانند علاقه خود را مستقیماً با سونی ثبت کنند تا فرصتی برای انجام این کار وجود داشته باشد. این شرکت تعداد محدودی از کنسول های PS5 را در اختیار مشتریان ایالات متحده قرار داده است تا در این تعطیلات مستقیماً از پلی استیشن خرید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *