اخبار دنیای بازی

The Lord of the Rings: Return to Moria بازیکنان XBOX باید تا سال 2024 صبر کنند

بازی-The-Lord-of-the-Rings-Return-to-Moria-دایهارد

ارباب حلقه ها اثری دوست داشتنی است که از ادبیات و سینما فراتر رفته و بعدها به بازی‌های ویدیویی گسترش یافته است. بازی The Lord of the Rings: Return to Moria.

توسعه دهنده Free Range Games اعلام کرد که بازی The Lord of the Rings: Return to Moria به صورت دیجیتالی برای پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی در تاریخ 24 اکتبر عرضه می‌شود و سپس سری Xbox در اوایل سال 2024 عرضه خواهد شد. نسخه فیزیکی آن در تاریخ 5 دسامبر برای پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.

این عنوان سال گذشته در جریان جشنواره بازی تابستانی 2022 معرفی شد و به دلیل سناریویی که گیمز Free Range Games برای ساخت دنیای خود انتخاب کرد “عصر چهارم” توجه ها را به خود جلب کرد.

البته تاریخ انتشار ذکر شده فقط برای نسخه های PS5 و PC است، زیرا در مورد Xbox Series X|S باید حداقل تا ماه های اول سال 2024 صبر کنیم.

داستان The Lord of the Rings: Return to Moria

توضیحات رسمی چنین می‌گوید: «ارباب حلقه‌ها: بازگشت به موریا، دورف‌ها را دنبال می‌کند که وارد ماجراجویی جدیدی می‌شوند تا خانه افسانه‌ای خود موریا را در زیر کوه‌های مه‌آلود بازپس بگیرند. بازیکنان برای زنده ماندن، ساختن، ساختن و کشف معادن نمادین و گسترده به نیروهای خود ملحق می شوند. اعزامی های شجاع باید هوشیار باشند زیرا خطرات مرموز در انتظار آنهاست.

مرور کلی از بازی، از طریق North Beach Games:

در چهارمین عصر سرزمین میانه، دنیای فانتزی حماسی ایجاد شده توسط J.R.R. Tolkien, The Lord of the Rings: Return to Moria دورف ها را دنبال می کند که برای بازپس گیری و بازگرداندن سرزمین دورف های خود موریا وارد ماجراجویی های منحصر به فردی می شوند.

داستان The Lord of the Rings: Return to Moria بازیکنان را فراتر از کتاب ها می برد و وارد عصر چهارم سرزمین میانه می شود، دنیایی خارق العاده که توسط J.R.R ساخته شده است. تالکین بازیکنان که توسط لرد Gimli Lockbearer به کوه‌های مه‌آلود احضار می‌شوند، کنترل گروهی از دورف‌ها را به دست می‌گیرند که وظیفه دارند غنایم از دست رفته را از سرزمین دورف‌ها موریا – معروف به Khazad-dûm یا Dwarrowdelf – در اعماق زیر پای خود بازپس گیرند. جستجوی آنها مستلزم صلابت و کار گروهی است، کاوش در اعماق معادن موریا برای بازیابی گنجینه های آن و به امید روزی که آنها را به شکوه سابق خود بازگردانند.

در بازی The Lord of the Rings: Return to Moria، بازیکنان کوتوله سفارشی خود را قبل از ورود به معادن غارنشین موریا به تنهایی یا همراه با یک گروه از دورف‌ها به صورت آنلاین خواهند ساخت. هر ماجراجویی در اعماق چالش‌ها و فرصت‌های منحصربه‌فردی را از طریق استفاده از محیط‌های رویه‌ای ایجاد می‌کند و امکانات تقریباً بی‌پایانی را ایجاد می‌کند، زیرا بازیکنان به دنبال عمیق‌ترین گودال‌های دورف‌ها هستند. وقتی کوتوله‌ها به عمق بیشتری می‌روند، باید اطمینان حاصل کنند که فلزشان برای مقابله با خطرات موجود در درونش آماده است، و زره‌های انعطاف‌پذیر و سلاح‌های ظریفی می‌سازند که قادر به محافظت و شکست هر نوع دشمنان جن، عنکبوتی یا مرموزتر هستند. رویارویی. اسرار کوه های مه آلود را کاوش کنید، فلزات گرانبها را استخراج کنید که توسط دورف ها بسیار ارزشمند است، آهنگرهایی را که مدت هاست سرد شده اند، بازسازی و احیا کنید، و راز سایه ای را که در کمین است بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *