اخبار دنیای بازی

بازی Alan Wake Remastered به نینتندو سوییچ می آید

Alan-Wake-Remastered-نینتندو

خبر عالی برای دارندگان سوئیچ؛ بازی Alan Wake Remastered برای نینتندو سوییچ عرضه می شود. این تایید پس از ماه‌ها شایعه منتشر شد که توسط Alan Wake برای Nintendo Switch رتبه ESRB دریافت کرد و امروز طی یک ویدیوی جشن سالگرد Alan Wake تایید شد.

روز پنجشنبه، Remedy اعلام کرد که بازی Alan Wake Remastered برای نینتندو سوییچ عرضه می شود. در حالی که هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه بازی وجود ندارد، پنجره انتشار بازی پاییز امسال است. همچنین، هیچ نسخه فیزیکی وجود نخواهد داشت، زیرا بازی Alan Wake Remastered تنها به صورت دیجیتالی در فروشگاه الکترونیکی در دسترس خواهد بود. با دایهارد همراه باشید. همچنین به صورت بومی روی کنسول اجرا می‌شود، نه به عنوان یک نسخه Cloud.

Alan Wake در ابتدا در سال 2010 بر روی Xbox 360 عرضه شد. علیرغم اینکه در آن زمان یک کنسول انحصاری بود، موفقیت چندانی نداشت، احتمالاً به این دلیل که در فاصله کمی از Red Dead Redemption راه اندازی شد. صرف نظر از این، آلن ویک با گذشت زمان تبدیل به یک کلاسیک کالت شد. نسخه ریمستر شده اخیراً برای PS5، Xbox Series X|S و PC نیز منتشر شده است.

در حالی که اولین آلن ویک یک فیلم ترسناک کامل برای بقا نیست، مطمئناً رنگ‌های شبح‌آوری وجود دارد. این یک تریلر روانشناختی فوق العاده است که در شمال غربی اقیانوس آرام اتفاق می افتد، اما هر کسی که عاشق رمان‌های استیون کینگ یا Twin Peaks است، باید این را بررسی کند.

از آنجایی که Alan Wake 2 در حال تولید است، ارزش بازنگری را دارد. Remedy همچنین در حال کار بر روی بازسازی دو بازی اول Max Payne است.

در اخبار دیگر، Remedy تأیید کرده است که اکنون شریکی برای مجموعه تلویزیونی Alan Wake که مدت‌ها در حال توسعه است، دارد – با شبکه AMC همکاری خواهد کرد تا آن را به واقعیت تبدیل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *